facebook da gömmeye başlamış galiba?


Mekanın cennet olsun reyiz. yolundayız. crowuz. ak gezenlerle gezenler bizden DEYİLDİR!
Posted by Gürkan Gürgür on 5 Temmuz 2015 Pazar

Sahi hala öğrenmeyen kalmadıysa söyleyelim, John Snow öldü. Bir bok bilmiyordu, bir bok öğrenemedi. Ama efendi çocuktu be. Yani Khaleesi ile  evlenmesini falan istemezdim ben, o tayfadan değildim ya. Başını yedi George RR Martin.

Ben Tyrion Lannister dan da bir ölüm bekliyorum hani.

Pıfff Game of Thrones'a da gıcığım gerçi. Bu kadar iyi dizi mi yapılır ya. Şimdi kim 1 yıl bekleyecek. Kaldi ki kim öle kim kala... Bir de Falling Skies taki yan rollere bakıyorum da. Tamam fena dizi değil de... Hiç çekmiyor be. Başladık diye izliyoruz. Biraz da LOST u andırıyor sanki. İşte hep bunlar post apokaliptik dünya.

Ha ne diyordum; özetle, facebook üzerinden de artık galiba, yüklenen fotoğraf vidyo falan diğer sitelere gömülebiliyormuş, ben yeni öğrendim.
Tepkiler:

"facebook da gömmeye başlamış galiba?" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.