Sezercik Ekollü Bayram Salağı

Bu günkü yemeğimiz başlıktan da anlışacağı üzere Sezercik ekollü konu salağı sayın seyirciler. Tarife geçmeden önce, bu yemeğin özellikle bayram dönemlerinde makbul olduğunu hatırlatırım.

Malzemelerimiz, bir adet salak çocuk ki çocuk olması kafidir salak olması için, özellikle aramanıza gerek yok... Diğer malzemelerimiz de sırasıyla, bir adet televizyon ve bayram günü televizyonda Sezercik filmi yayınlayabilecek andavallığa sahip bir yayıncı.

Evet sayın yemek yutkunları ve Şükriye Tutkunları... Bu yemeğimiz bayramlar için yapması en kolay yemeklerden. Fakat gelin görün ki malzemenin en zor tedarik edileni olan bayram günü sezercik yayınlayacak yayıncıyı bulmak... Bulursanız diğer malzemeleri bir araya getirmeniz kafi. Çocuğu pembeleşinceye kadar beklemenize bile gerek yok.

Sen kalk salak ben, bayram sabahı Sezercik filmi izle. Sonra millet para verince "ben haketmediğim parayı almam" diye trip at millete. Milletin gülmeyi ağız dışı organlarıyla devam ettirmesi de cabası...

Şimdi para versinler diye fok taklidi yapıp kırk takla atıyoruz be.. tehey yavrum hey. Evet sevgili yemek yemezler, Sezer severler, sözüm size, olum yemek yiyin, para alın! İleride çok pişman oluyorsunuz bak!

art
Tepkiler:

"Sezercik Ekollü Bayram Salağı" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.