Sayfalar Bloggerdan

Blogger da sonunda sabit sayfalar sistemini getirmiş. Bir sevindim bir sevindim:) Artık "Bütün Yazılar" kısmı için özel bir sayfam var. Tey teeeeey... Hadi eller...

Ben de şuradan gördüm. Artık sabit sayfalar için daha önceki bir blog yazısına link verme devri kalktı.Güjel bir teknoloji olmuj abijim. J'li konuşunca aklıma Robinson ve Cuma geldi. Eskiden sıkı bir karikatür takipçisiydim. L-Manyak'tan Lombağa, Lombak'tan kemiğe... Güzel günlerdi be. Piyasaya çıkan karikatür dergilerine bakıyorum da... Hiç birinde bir Kemik tadı alamıyorum. Sağ kroşe ve sol sıvaz olsun, Aakanla Paati olsun, ne bileyim, Uzaylı Bahattin vardı mesela... Şahaneydi yav...

Bak dertlendim şimdi. İyisi mi açıp ansiklopedi kıvamında ciltli ciltli piyasaya çıkan seriden bendeki olanı okuyayım ve tez zamanda hepsini de tamamlayayım. Kemik için hepi topu üç cilt zaten. Bende bir cildi var. Onu da 1 kere okudum, yarıladım. Evet iyi okurum :)

Eskiden Umut Sarıkaya, kemikte yazardı, çizerdi, eğlendirirdi. Hey gidi günler hey...
Tepkiler:

"Sayfalar Bloggerdan" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.