Takım Ruhu

Lan... var ya... hakikatten birşey diyemiyorum artık ba. Nasıl bir takım ruhuymuş abi bu. Sanat için soyunmak falan anlıyorum da... Takım ruhu için tabiri caizse takımları tutmak... Çok ilginç lan. Böyle bir girişi yapmama sebep olan olay, Goal.com un Türkiye sitesinde geçen haber. Takım ruhu için oyuncularımı dudak dudağa öpüştürdüm demiş Bosna Hersek milli takım teknik direktörü.

Oha be dayı. Cidden çüş, bürst hatta yuh. Hayır herşeyi geçtim nasıl öpüştürdü lan?

-Hamit, öp bakıyım Emreyi.
+?!?
-Öpsene olum.
+Tabi hocam.
-Ayol öyle değil beeee... Alt dudağı al ağzına. Al al al al... Hala bakıyor ya hayvan.
+Ho...ho... hocam?
-Herşey takım ruhu için çocuklar. Yirmi küsür tane filinta gibi kaslı kaslı herif bir odaya dizilirse, ben Cemil İpekçi, takım ruhumu böyle tasvir ederim. Ayol öpsene evladım...

Bundan gayri öpüştürme tarzı ya da ne bileyim, işte... Takım RUHU nasıl sağlanır bilemedim. Ama teknik direktörüm bana gelecek ve öp arkadaşını diyecek... Lan var ya... değil bir daha milli takıma girmek, futbol bile oynamam be. Demek ki iş oyuncularda bitiyor. Vermeseydiniz baba o kadar taviz. Domal dese şimdi bu adam... Takım ruhu demiş geçmiş arkana ruh çağırıyor, yok yok şeytan çıkarıyor...

La bi gidin ya...
Tepkiler:

Takım Ruhu yazısına 2 yorum yardırılmış.

17 Ekim 2009 19:49

:D ahaha harikasin bee :D

19 Ekim 2009 18:03

o senin harikalığın :)

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.