Wireless saatli bomba

wireless yani kablosuz teknoloji hayatımızın her alanına girdi. hadi telefonu anlarım da, mp3/mp4 çalarların veya fotoğraf makinasının wireless ağlara bağlanması... kablosuzlaşıyoruz. tesla nın kaç yıl evvel bulduğu kablosuz elektriği de yakında kullanıma sunarlar. o yönde çalışmalar olduğuna dair bir kaç duyum aldım. neyse, mevzumuz bu değil.

filmlerdeki saatli bombalar yapan teröristler yeşil sarı ve kırmızı kablo kullanırlar. geneli de bomba yapacak kadar bilgili olup, kablo rengini aynı yapacak kadar da (genelde kırmızı kablodur bu) salaktırlar. ajanımız 3 saniye kala, heyecan doruktayken bombayı da imha eder. o ye beybi. gökten konfetiler falan yağar...

adam akıllı terörist çıksa da telefonun wireless çipini söküp, uzaktan kumanda niyetine falan kullansa... wireless saatli bomba hem de kırmızı kablosuz... veya şöyle söyleyeyim, red wireless bomb :)
Tepkiler:

"Wireless saatli bomba" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.