Bir hayaletin ölümüPatrick Swayze, nam-ı diğer, Hayalet... Ghost filminde gösterdiği üstün performansla yıllarca akılda kalan isim, Patrick Swayze ebediyete yolculuğa çıkarken geride bir sürü seven bıraktı.

Bu bakımdan aslında çok da güzel birşey geride sevenler bırakarak ölebilmek. Ölmek zaten hepimizin başına gelecek olan birşey. Daha doğarken öleceğimizin farkındaydı insanlar. Ama belki de kimse aklına getirmek istemez. Ah ne güzel yumuk yumuk elleri var deyip, sen de bir gün öleceksin diyebilmek... Hayata lanet etmeyi gerektirir. Ama bir yandan da hayran olunası düzeni düşünmeyi...

Her ölüm erkendir diye bir söz var.. ki hoşuma da gider. Patrick Swayze de bu sözü hakederek aramızdan ayrılanlardan... Mekanı cennet olsun.
Tepkiler:

"Bir hayaletin ölümü" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.