Zurnanın Sesi Yakından

Hesapladım, şu an kullandığım pcyi alalı 6 seneyi geçmiş. Tabi alındığı haliyle durmuyor, zamanla kasayı terkeden parçalar oldu, yeni parçalar eklendi. Her biri ayrı hüzün, ayrı mutluluktu benim için. Hah bu dediğime inandıysan sitenin adına bir daha bak sonra okumaya devam et bebeğim.

Evet ciddi değildim.

Neyse, özet geç piç denmeden, esas hadiseye gelirsek; durum bilgisayar fanlarının (ki hepi topu 3 taneler, biri psu'da biri kasada biri de işlemcide) tozlanmasından oluşan sese biriken sinirimin bünyede yarattığı huzursuzluk üst seviyelere çıkınca söktüğüm gibi kasayı çitilemeye giriştim. İyi de oldu kafam kadar toz çıktı. Ama ufak bir sorun var, artık kasadan daha fazla ses geliyor. Hatta öyle bir zıııırrr sesi geliyor ki, bu durumu kabullenemeyen ve gururuna yediremeyen beynim artık o fan sesini zurna sesi gibi algılamaya başladı. Üstümde ben Anadolu çocuğuyum havasıyla fan sesini dinliyorum mutlu mesut. Bir şey ler i bozdum ama hadi hayırlısı.

Sahi bu birşeyler ayrı mı yazılıyordu acaba yav. Gerçi ben de ayırma işini biraz abartıp içimdeki uyuyan bölücüye uyan geldik demişim.
Tepkiler:

"Zurnanın Sesi Yakından" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.