Spayla Mis Gibi Popolar

Selpak spa diye bir tuvalet kağıdı çıkarmış. Islak mendilin kurusuyla kıçını silmek isteyen insanlara göre bir ürün çıkarmış diye özetleyebilirim durumu. Böyle kokulu mokulu, g.tte spa etkisi yaratan bir ürünmüş. Normal tuvalet kağıdından hatrı sayılır şekilde pahalı olduğu için, zenginin kıçı bile farklı oluyor be amçoğlu. Benim esas takıldığım nokta bu ürünün reklamları yav. Şimdi reklamımız şöyle vuku bulmakta; daşş bir ablam tuvaletten çıkıyor, o sırada gazete okuyan abim bir bakıyor, tekrar gazeteye dönüyor sonra tekrar bakıyor. Hani ablamda bir değişiklik var ama... Tamam da nerden anladın ki? Yani önceden ablam bok kokuyordu da, Selpak spa dan sonra odaya girince bahar kokuları mı geldi odaya? Zira o odaya girerken çiçek efektleri de vermediler...
Abim repliğini söyler;
-mphss mphss... Bitanem ne güzel koktu g*tün...
 Ve arkaplandan slogan gelir!
-Bahar kokulusu var, okyanus kokulusu var... Selpak Spa... Artık zıçtığınız belli olmayacak!

Art
Tepkiler:

"Spayla Mis Gibi Popolar" yazısına bir kimsecik bile yorum yapmamış!

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.