Trance

Bir gün çok uzak bir diyarda, Alp(l)er'in eteğindeki, Hakan'ın göbeğindeki ülkede, kahin bir kehanette bulunmuş. bu ülke sulara batıcak demiş. paniğe kapılan halk da paniği azaltmak için çareyi pandikte aramış. bakmışlar eğleniyorlar, bari demişler öleceğiz, sevişerek ölelim. her türlü ilişkiyi denemişler. gaylere evlilik hakkı bile vermişler, o kadara kadar. bakmışlar ölmüyorlar, bari demişler biz gidersek dünyaya güzel bir miras bırakalım. ama ne? düşünmüşler, uzun süre düşünmüşler. hatta sevişten kesilmişler, o kadar düşünmüşler. ve sonunda 90lara doğru bulmuşlar; TRANCE. O gün bugündür hollandalılar trance eder oynarlar.

Kıssadan hisse, Trance güzeldir, dinleyin dinletin. Uplifting, hard, progressive, psy ya da goa. ne olursa ol dinle. (Gandalf gibi başlayıp Reha Yeprem ekolüyle bitirmek)

art
Tepkiler:

Trance yazısına 2 yorum yardırılmış.

Adsız
20 Mart 2010 23:28

Trance Hollandalı'ların türküsü misalidir :)

22 Mart 2010 02:14

bir de içli okuyor şerefsizler..

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.