Battlefield 1942

Uzuuuun uzuuuun zaman önce, uzak bir galakside 1942 yılında... Daha battlefield 1942 yeni çıkmış piyasaya. tabi o zamanlar bilgisayarlar kaldırmadığından 2002 ye kadar beklemiştik. anarşist, komünist, kökten dinci kontra gorillalara karşı; sağcı, laik ve reformist, ılımlı hristiyan parti propagandası yapmak adına museviliği yaymaya çalışan 2 gencin hikayesinin anlatıldığı garip bir dönemdi.

özetle battlefield 1942 iyidir güzeldir. oynayın derim. eskilere rağbet,bit pazarı ve nurdan oluşan denklemi kurmak da size kalmış.
art
Tepkiler:

Battlefield 1942 yazısına 1 yorum yardırılmış.

Adsız
6 Ocak 2013 16:30

Malaysia & Singapore & brunei best online blogshop for
wholesale & quantity korean add-ons, earrings, earstuds, necklace, rings, hair,
bracelet & bracelet accessories. Deal 35 % wholesale price cut. Ship Worldwide
my web site - Funny Onesies

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.