BBG


Hatırlar mısınız ey gönül dostları, ey bülbül kuşları, ey mart kedileri... bir dönem, evet evet bir dönem, BBG denen bir illetyus reytingus çıkıvermişti hayatlarımıza apansızın. Bir gurup insanı bir eve sokup hayatlarını bize izletiyorlardı. Heh tam da bu programın ilk döneminde BBG Eray vardı. Konuşurken gözlerini yavaşça kısan, psikopat filozof... Eskiden severdim de... Ne boş insanlarmış be. Bir kere öyle o okuduğu kitaplardaki gibi filozof olsa... Hiç BBG ye katılır mıydı? teeey yavrum hey...
Tepkiler:

BBG yazısına 1 yorum yardırılmış.

23 Eylül 2015 15:44

bilgehan öz isimli eski yapımcı yarışmayı anlattı....gerçekler psikopat yapılı yada deprosyon eğilimli yarışmacılar bilerek yarışmaya alınırlar BBG-1 ERAY...BBG-2 EDİ..BBG-GAYE....FİNALE KADAR TUTULURLAR...genellikle bu psikopat yada kötü niyetli yarışmacılar en sonunda yenilirler...çakma filozof eray sezer yani psikopat filozof eray yarışmayı kaybetmişti..sonunda iyiler kazanır...ütopya yarışmasında da BORDERLİNE+DİSSİSOYATİF kişilik semih öztürk yarışmaya alındı....adam uçmaya cozutmaya başladı..tuvalette kızları taciz etmeye başladı...zıvanadan çıktı...hastalık ilerlemeye başladı ve sonunda uyumlu iyi niyetli tuncay kes isimli yarışmacı kazandı....oylamalar sahte...noter oyun...ozamanlar şimdinin büyük televizyoncusu acun ılıcalı bunlarla röpartaj yaptı....şampiyonu 1 ay önceden çevresine söylediği biliniyor...bbg de şike yaz.araştır...her şey senaryo umuş...şimdi bbg devamı big brother yapılıyor...500 bin kişi başvurmuş....hala ilgi var....bir de bbg-4 uğur vardı 19 yaşında ayaklarını yıkatan içtiği sigarayı başkalarına temizleten emirler veren duvarları yumruklayan sonra diskalifiye olan 15 numaralı yarışmacı uğur vardı....psikopat uğur baba denirdi...psikopat filozof eraydan bu yana çok şey değişmedi yani...hala millet kandırılıyor...ancak genede oyun da olması izlemesi güzel...aslında karekter bozukluklarını hasta adamların ne hale geldiğini izliyoruz......birde biz evleniyoruzda caner toygar vardı kafasında bardak kırdı...duvarlara kafa atan adam....meğerse meyve suyuna ilaç verip sapıtması sağlanıyormuş...psikoloji bozuk olanlar özellikle yarışmaya alınıyor....birde provakasyon yapmak için görevli kanalın kendi adamları yarışmacı olarak katılıyor...ortalık yangın yerine dönsün diye......

Yorum Gönder

Çok mecburi değilse küfür etmeyin. Bir de emoysanız yorum falan yazmayın. Yazacaksanız da düzgün bir Türkçe ile yazın. Olm vallaha anlamıyorum lan!

 

Kopi-Rayt!

Kopirayt da denmekte gerçi kendisine ama kullanım ve kıllanım koşulları sanki daha bir türkçe, daha bir bizden, senden benden geldi kulağıma ya da parmağıma...Buralarda bir yazıyı beğendiysen eşle dostla paylaşmaktan çekinme. Yok eğer, o yazının tamamımın veya bir kısmının senin olduğunu düşünüyorsan, veya içindeki bir öğenin senin olduğuna inanıyorsan, arkadaşım de ne iş? Haberleş benimle... Hacı ne iş diye sor bana. Bir sor neden diye... Belki de istemeden yaptım?! Öyle işte, aklına takılanı sor bana. Yazının altına yorum yap veya mail at. Mutluluğun resmini bulursan bana da forwardla hatta. Sahi o forward mailleri de hiç sevmem be... Ama mutluluğun resmi bir başka be cankanım... Yolla bana, forwardla... Unutma ama hemi?

Firefox güzel gösteriyor...

Bu site en iyi firefoxta görüntülenir. Evet yandaki abla kadar iyi bir şekilde görüntülenmese de, sitenin genel olarak bazı ayarları, görüntü hedeleri falan filan firefox ile daha bir cillop olmakta. Renkliler daha renkli beyazlar daha beyaz gözükmekte. Firefox evinizin tilkisi... Kullanın kulandırtın. Bu vesileyle eğer siteyi ziyaret ediyorsa pek sevgili fox-kızı Alexandra Ansgar(ki kendisi resimdeki apla)’a ve Avşar kızı Hülya Avşar’a da sevgilerimi sunuyorum. Sahi neden Avşar kızı? Yani bi Sevtap Parman’a neden parman kızı denmiyor ki? Bak merak ettim şimdi.

Portakalı saydım...

O değil de benim portakalı soyup, başucuma koymam gerekiyordu, yanlış yaptım. neyse...

kişi taze düştü.